ModaHaberleri

GERÇEK MODA KÜRASYONU: FASHFED


FashFed, online alışverişin stil dünyasındaki rehber konumunu güçlendiren bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Stiliyle çevresindeki herkesi etkileyen, cesur parçalarla tarzını ortaya koyan ve farklı tarzları bir araya getiren FashFed, Eren Perakende'nin multibrand pazaryeri konsepti sayesinde geniş bir yelpazede markayı bir araya getiriyor. Türkiye'nin önde gelen markalarının yanı sıra dünya genelindeki spor giyim ve lüks giyim koleksiyonlarına da ev sahipliği yaparak dikkat çeken bu platform, aynı zamanda butik markalara kapılarını açarak girişimcilere destek veriyor. Sosyal sorumluluk projelerinde etkin rol oynayan FashFed, sokak hayvanlarına yönelik barınaklara yapılan yardımlar ve fidan bağışlarıyla doğal yaşamı koruma misyonunu sürdürüyor. Ürün gamının büyük bir bölümünü oluşturan sürdürülebilir ürünlerle çevre dostu bir duruş sergiliyor. Online alışveriş deneyimini kişiselleştirmeyi amaçlayan "Hangisi Sensin?" projesiyle öne çıkan FashFed, Eren Grubu'nun dijital alandaki liderlerinden biri olarak adını duyuruyor.

kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın özgürlükleri, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, moda, güzellik, yeme-içme, sosyal medya, popüler kültür, sinema, tiyatro, müzik, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler, hayat tarzı, yazarlar, yazarlık, popüler kültür, sosyal medya, haberler, yazarlık, etkinlikler, konserler, yazarlık, moda, popüler kültür, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler hayat tarzı

32
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@modahaberleri.com.tr

modahaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Matbet Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.