ModaHaberleri

Zeynep Tuğçe Turan: Sosyal Sorumluluk ve İş Dünyasında Kadın Girişimcilerin Öncüsü

Zeynep Tuğçe Turan 
1980 İstanbul doğumlu inşaat fakültesi ve iktisat fakültesini bitirip altı ayrı dalda lisans programı tamamladıktan sonra iş hayatına çocukları ile ara veriyor .

Dört çocuk annesi olan Zeynep  Tuğçe Turan 2015 yılında kendine ait olan Zy Home markası ile iş dünyasına geri dönüş yapıp bakır üzerine ağırlığı yurtdışı toptan olmak üzere bakır firmasını kuruyor.

2016 yılında Zeynep Tuğçe Turan Zyfest markası ile organizasyon ve Pr işine giren Zeynep Turan sektördeki açığı görerek 2016 yılında VIP alışveriş festivalleri düzenleyip muhafazakar üst düzeye yonelik organizasyonlara imzasını atmaya başlıyor.

Ardından Ard Arda davetler, defileler, lansmanlar ile sektöre yeni bir soluk getiriyor .

Zyfest 
Her festival de sosyal sorumluluk projelerine destek vererek elde edilen gelir ile birçok kuruma destek sağlıyor Türkiye “Beyaz Ay Derneği“ne projeler üretip hayata geçiriyor .

Engelli çocuklar yararına Hidroteapi havuzu,mutfak atolyesı ,görme engelli çocuklar için bilgisayar sınıfı ,bedensel engelli çocuklar içinde spor salonu yaptırıyor .

Son olarak yetim çocuklar yararına 250 firma katılımı İle dev bir festivalle yine gelirin tamamını Tüm Şehit Çocukları derneğine bağış yapıyor .

Bu şekilde toplamda 45 Alışveriş festivali ile sektördeki emek veren  kadınlara nefes olup aynı zamanda istihdam sağlamış oluyor .

2020 Yılında Zyfest artık bir Network markası oluyor .


Zeynep Turan Türkiye’de yapılmamıştı başarıp 7 ay içerisinde gameover olan yani 7 Ayda Network sisteminde tüm kariyerleri bitirip en üst seviyeye çıkmayı başarıyor .

Bu başarıyı Zyfest ekipleri ile sağlıyor ve sektörde artık Network marketing de bir marka oluşturuyorlar .

Sosyal sorumluluk projeleri ;
Tekerlekli sandalye projesi ile #asmakicnhareket

Görme engelli çocukların kullanımı için tasarlanan özel bilgisayarlar ile oluşturulmuş bilgisayar sınıfı #sevginlegoruyorum projesi

Engelli çocukların rahat hareket edebilmesi için oluşturulan #asmakicinhareket projesi devamı ile oluşturulan engelli çocuklar spor salonu yapımı …

6. Festival de ise engelli çocukların rahat hareketi ve hareket desteği için açılacak olan yüzme havuzu #sevginleasiyorum projesi ile başarılarını taçlandırdı .

Yine 16. Festivalinde yetim çocuklar için harika bir proje geliştiren Zeynep Turan devlete bagli olarak hizmet veren “Sevgi Evleri” (3-7 yaş arası yetim çocukların 12 saat ara ile değişen öğretmenler eşliğinde bakıldığı ,anne sıcaklığı alabildiği devletin sevgi evi projesi)
Açma projesini hayata geçirdi .

45’ten fazla alışveriş festivali’ne imza atmış Zeynep Tuğçe Turan her Festivali’nde sosyal sorumluluk projelerine ön planda tutarak hem festivale katılan kadın girişimcilere kazanç imkanı sağlamış oluyor hem de satış piyasasının nabzını elinde tutmuş bulunuyor .  

Zeynep Tuğçe Turan’ın sahibi olduğu Zyfest PR ajansı yaklaşık on seneyi aşkın bir süredir bir çok bilinebilir ve kurumsal markanın reklamla anlaşmalarını yapıp markaları kitlelerle buluşturmaya devam etmektedir .

Zeynep Tuğçe Turan nami diğerZyfest  inşaat fakültesi iktisat fakültesi ve altı ayrı dalda Lisans programı bitirip çok yoğun bir akademik hayat sonrası sevilen cemiyet hayatı isimlerinden biri olmuştur .

Yazılı ve görsel başında defalarca “yılın en başarılı organizatörü “ ödülüne layık görülen Zyfest 


Zeynep Tuğçe Turan 
Bugüne kadar 15 den fazla ödül gecesinde boy göstermiş be alışveriş festivalleri kraliçesi olarak anılmaktadır .

kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın özgürlükleri, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, moda, güzellik, yeme-içme, sosyal medya, popüler kültür, sinema, tiyatro, müzik, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler, hayat tarzı, yazarlar, yazarlık, popüler kültür, sosyal medya, haberler, yazarlık, etkinlikler, konserler, yazarlık, moda, popüler kültür, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler hayat tarzı

68
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@modahaberleri.com.tr

modahaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Matbet Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.