ModaHaberleri

İkon Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Moda İkonu Kime Denir?

Moda ikonu şeklinde tabir edilen bu kelime genel olarak kişilerin ilgi duydukları alan hakkında örnek oluşturmalarıdır. Kültürel anlamda pek çok kişi popüler olana yönelim sağlamaktadır. Bu nedenle kullanılan her parça ilgi görmektedir. Geniş kitlelerin takip ettiği ve yararlandığı moda anlayışı da ikonlar tarafından belirlenmektedir. Genellikle insanların arattığı kelimeler arasında ikon sözcüğü de ilk sıralarda yer almaktadır.

kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın özgürlükleri, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, moda, güzellik, yeme-içme, sosyal medya, popüler kültür, sinema, tiyatro, müzik, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler, hayat tarzı, yazarlar, yazarlık, popüler kültür, sosyal medya, haberler, yazarlık, etkinlikler, konserler, yazarlık, moda, popüler kültür, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler hayat tarzı

modahaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları CNNturk firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.